Loading...

Cestovánís dětmi, jak přežít tohle dobrodružství

V době, kdy jste byla svobodnáa bezdětná, stačilo domluvit partu, sbalit batoh, stan a spacák a vyrazit. S příchodem dětíse měnívše a tak se i jinak cestuje. Chce to mít vše dobře naplánovanéa být připravenána každou situaci.
Důležitéje zvolit vhodnou cestovníkancelář, prověřenou, kterése dávěřit. Spousta cestovních kancelářínabízíi přímo zájezdy pro rodiny s dětmi se spoustou animačních programů pro děti. Nikdy nezapomínejte na cestovnípojištění, ne vždy bývásoučástíobjednaného zájezdu a je potřeba ho sjednat zvlášť.
mamka s dcerou na pláži

Potomci se nesmínudit

Unuděnéděti na dovolenénechceme. Když už někam vyrazíme, chceme si to užít všichni. Většíděti, a pokud, jich je víc se skvěle zabavíi sami, ale menším dětem se musíme věnovat a snažit se aby si ze zájezdu odvezli co nejvíce zážitků. Notebooky, tablety a mobily nachvíli odložte, toho si užijete doma dost a vyrazte na výlet, vyhlídkovou plavbu, běžte se potápět. Pro případ, že vás zradípočasí,je dobrémít připravenýnáhradníplán v podobě klasických her, jako jsou karty, pexeso nebo jinou zábavnou deskovou hru jako aktivity, dostihy a sázky nebo twistera. Když budou děti zabavené, budou spokojenéa dovolenáse určitě parádně vydaří.
ochrana před sluncem

Vyrazte v plné polní

Podcenit byste neměla ani balení. To je velmi důležité. I když na místě, samozdřejmě můžete ledaco dokoupit, nenína škodu, být už z domu připravenána vše. Nejlepšíje napsat si seznam. Jako když jste jezdila jako malána tábor, maminka vás podle něj balila. Počítat se musíse vším. Takže kromě oblečeníurčenéna danýtyp dovolenév daném ročním období, přibalte i něco navrch, co by se mohlo hodit. Hygienicképotřeby, podle vašich osobních potřeb, ale hlavně si vybavte pořádně lékárničku, ve kterénesmíchybět náplasti, dezinfekce, léky na nachlazení, průjem, proti bolesti a léky na alergickou reakci, i když žádnou alergiínetrpíte.
Když budete řádně připravená, dovolenou si užijete skvěle i s dětmi a budete mít nádhernévzpomínky. Ať už vás potkájakákoliv situace, poradíte si.Nezapomeňte přibalit foťák, ať to máte takézdokumentované a hurá za dobrodružstvím.